Menu
Sepetim
150TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılından beri tekstil piyasasında faliyet göstermektedir. 
Firmamız 2018 yılından itibaren KETZZ ve DUST OF DENİM marka isimleriyle hem toptan satış hem de online ticaret sektöründeki yerini almıştır. 
Amacımız, denim hazır giyim alanında MODA yaratarak kendi markamızla, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktadır. Yapılan ihracatların %70’i İtalya olduğu için modayı yakından takip ediyoruz ve denim piyasasında yılların verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek tercih edilen marka olma yolunda kararlılıkla ilerliyoruz.

Satış konusunda da üretim kalitesinde olduğu gibi gerekli dikkat ve özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlamada çağın gerektirdiği bilgi sistemleri ve enerjisiyle gerekli dinamizmi yakalamıştır. Mesleklerinde uzman, yaratıcı stilistlerimiz ve modelistlerimizle farklı modelleri doğru kalıplar ile birleştirip denim sevenlerle buluşturuyoruz. 
Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden, üst düzey kalitesi tercih eden, denim trendini yakalamayı hedefleyen gençler ve kendini genç hisseden, denim seven kadınlardır.